21/12/2017

№8 Про  сільський бюджет на 2018 рік

№9 Про  розгляд заяви  Овсієнко Тетяни Григорівни про переведення садового будинку в жилий

№10 Про уточнення  поштової адреси нежитлових будівель

№11 Про внесення змін до рішення № 83 від 22.12.2015 року ”Про   уточнення поштової адреси  земельної ділянки для  ведення  селянського (фермерського) господарства”

№12 Про   присвоєння поштової адреси земельній ділянці  Мартиш Миколи Кононовича

№14 Про  розгляд заяви Сковрунської   О.М.

№15 Про визначення видів суспільно-корисних робіт для засуджених осіб і правопорушників, на яких судом накладено  адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт

№16 Про внесення змін до рішення № 1 від 05.12.2017 року „Про  утворення  опікунської ради , обрання її склад та  затвердження Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Дівичківської сільської ради”