Діючі регуляторні акти

Про встановлення місцевих податків та зборів на 2022 рік на території  Дівичківської сільської ради

Про встановлення місцевих податків та зборів на 2023 рік на території  Дівичківської сільської ради

Про внесення змін до рішення  Дівичківської сільської ради від 13.07.2021 року № 667-14-VIII «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2022 рік на території Дівичківської сільської ради».

Про внесення змін до рішення  Дівичківської сільської ради від 14.07.2022 року № 1278-29-VIII «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2023 рік на території Дівичківської сільської ради».

ДОДАТОК

2024 рік

1. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Дівичківської сільської територіальної громади  на 2024 рік.
  2. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Дівичківської сільської  територіальної громади  на 2024 рік.
  3. Про встановлення  ставок єдиного податку  для суб’єктів  господарювання на території Дівичківської сільської територіальної громади на  2024 рік  та затвердження Положення про особливості справляння єдиного податку суб`єктами господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.
  4. Про затвердження ставки збору за місця паркування транспортних засобів на  території Дівичківської  сільської територіальної громади  на 2024 рік.
  5. Про встановлення ставки  транспортного податку  на території Дівичківської сільської територіальної громади   на 2024 рік.
  6. Про встановлення ставки туристичного збору на 2024 рік на території Дівичківської сільської територіальної громади