Дівичківське НВО "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - Заклад дошкільної освіти"

Церковно приходська школа була розташована у самому центрі села Дівички, біля церкви та цвинтаря. При вході у школу висів вислів Володимира Мономаха: «І малими ділами можна заслужити милість Божу». В мальовничому куточку, на межі між старим і новим селом, вирішили селяни побудувати нову школу.

1 вересня 1934 року широко відкрила двері Дівичківська семирічна школа, директором якої був призначений Івашенко Дмитро Терешкович, вчитель природничих наук – біології, хімії, географії.

З жовтня 1970 року нова школа відкрила широкі двері назустріч сонцю, вчителям і дітям.

2001 р. створені перші спеціалізовані 10 та 11 класи з поглибленим вивченням іноземних мов.

27 серпня 2003 р. - створена Дівичківська СЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов.

1 вересня 2015 р. - школа реорганізована у Дівичківську ЗОШ І-ІІІ ступенів.

2016 р. - школа реорганізована у Дівичківське НВО "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"