Благодійна програма міжнародного клубу «Майбутнє» «Радість Різдва»

Чого чекали ми, дорослі, напередодні Нового року та Різдва Христового? Ну, звичайно, чудес і подарунків. Чи змінюються наші мрії коли ми  дорослішаємо? Майже ні, адже ми так же  мріємо про чудеса і сюрпризи. Частинка дитинства залишається з нами назавжди. Хто не любить казку? Її люблять всі. Учні та вихованці Дівичківського навчально-виховного об’єднання «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» 27 грудня поринули в святкове дійство. Цю програму їм подарував Міжнародний клуб «Майбутнє». Після свята кожна дитина отримала «скриньку щастя».

21:19 29.12.2018

Спортивно розважальне свято "Козацькі забави" до Дня Збройних сил України

Людина нерозривно пов’язана з минулим свого народу, його історією. Армії немає без Батьківщини, а Батьківщини без минулого. Сьогодні великого значення набуває відродження українського козацтва,  відродження Збройних сил України.

11:02 06.12.2018

Хвала вашим невтомним рукам

Щорічно у третю неділю листопада в Україні відзначають День працівників сільського господарства. Не оминуло це свято і хліборобів, механізаторів, фермерів та всіх, хто своєю невтомною працею забезпечують розвиток сільського господарства Дівичківської громади.

20:58 16.11.2018

Працівники культури Дівичківської громади в дружньому колі відсвяткували професійне свято

Враховуючи вагомий внесок працівників культури та майстрів народного мистецтва у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність та підтримуючи ініціативу громадськості, щорічно в листопаді відзначають Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

20:18 08.11.2018

Дівичківські юнаки та дівчата креативно відсвяткували Хеловін

Хеловін – традиційне американське свято, яке останніми роками набуває все більшої популярності і серед нашої молоді. У США це – одне з найулюбленіших свят, що за популярністю ледве поступається навіть Різдву. У ніч з 31 жовтня на 1 листопада на вулицях міст можна побачити натовпи як дорослих, так і дітей, переодягнених у відьом, привидів та інших страхітливих персонажів, що за стародавніми віруваннями потрібно було робити для відлякування злих духів від своєї родини.

19:15 31.10.2018

У Дівичках відбулося свято футбольної слави

20 жовтня 2018 року футболістам команди «Дніпро» села Дівички, в урочистій обстановці, вручили кубок, грамоти та медалі за перше місце в першій лізі районного чемпіонату з футболу 2018 року.

14:28 21.10.2018