"Супер - Мама Дівичок 2020"

В Дівичківському Будинку культури було проведено конкурс "Супер - Мама Дівичок 2020".

12:26:34 30.09.2020

Моє село – окраса України, це часточка моєї Батьківщини

Кожна людина з великою любов’ю і душевним трепетом згадує те місце, де вона народилася, де промайнуло її дитинство з дивосвітом-казкою, з материнською ласкою у затишній батьківській оселі. Те родинне вогнище – маленька Батьківщина кожної людини. То її велике «Я», з якого починається людина, родина, Батьківщина і вся наша велична і неповторна Україна.

19:22:56 13.09.2020

У Дівичках відкрився тренажерний зал

14 лютого 2020 року  у селі Дівички для любителів спорту, що проживають на території Дівичківської громади, відбулася велика подія, яка на довгий час буде щасливою і знаковою датою, а саме: відкриття спортивного залу.

17:31:46 15.02.2020

Яскраві барви Дня святого Валентина

День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими. Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.

21:20:57 14.02.2020

У Дівичківському Будинку культури для молоді, було проведено вікторину та бесіду «Одна, єдина, соборна Україна!»

24 січня 2020 року  у Дівичківському Будинку культури для молоді, було проведено вікторину та бесіду «Одна, єдина, соборна Україна!». За мету ставили поповнення та поглиблення знань молоді про історію виникнення свята Соборності України, ознайомлення з цікавими фактами про Україну, виховання патріотичного почуття та поваги до державної атрибутики. Діти з цікавістю слухали інформацію про дані історичні події. Ось так в Дівичках виховують справжніх патріотів.

10:40:18 25.01.2020

Пам'ять жертв Голодомору вшанували в Дівичках

Щороку в останню суботу листопада в Україні вшановують пам'ять вбитих під час геноциду 1932-1933 рр. Традиційно в цей день проходить поминальна хода, усі бажаючі покладають символічні горщики з зерном та свічки до пам’ятника жертв Голодомору.

10:58:44 24.11.2019