Музично-драматична студія "Серпанок" дарує свято стовп’яжчанам

Дата: 20.03.2018 10:17

9 березня в будинку культури села Стовп’яги відбулася вистава  «Веселі  Жабокричі» за мотивами твору М.Кропивницького, яку підготували вчителі та вихованці музично-драматичної студії «Серпанок» Стовп’язького НВО .

До всіх присутніх  з вітальним святом з нагоди свята весни звернулася староста Стовп’язького  старостинського округу Т. Тонконог. В ході заходу було вшановано великого Кобзаря – Т.Г. Шевченка. Д. Білозуб прочитала уривок з поеми «Гайдамаки».

Розпочалася вистава виступом вихованців студії. Майстерність  маленьких акторів та танок «Палала», пісня «Стежечка-мережечка»  були відзначені бурхливими оплесками.

Завдячуючи  високій акторській майстерності Старости (А. Клименко), Риндички (В.Трухан), Пріськи (А.Петрова), Палажки (Л. Малишко), Солохи (А. Лазенко) та Химки (Н.Мазур) неодноразово  в залі  лунав сміх і оплески.