Шевченківські дні в Ковалинському НВО

Дата: 20.03.2018 10:50

Стало доброю традицією в березні проводити в Ковалинському НВО заходи, приурочені відзначенню річниці з дня народження Т.Г.Шевченка.

Цьогоріч вони були особливими. Талант Тараса Григоровича Шевченка, його допитливість, надзвичайна любов до своєї землі, праця над собою – все це було підставою для появи в Україні геніальної людини. Ми у школі пишаємося тим, що визначний письменник, поет, художник народився на нашій українській землі, перебував у нас на Переяславщині, саме в Переяслав-Хмельницькому написав  відомий на весь світ «Заповіт».

Учні та вчителі школи серйозно та відповідально поставилися до організації та проведення Шевченківських днів. Вчитель української мови і літератури  Костецька Марина Едуардівна, вчитель зарубіжної літератури Задорожна  Любов Михайлівна, вчитель англійської мови Глоба Оксана Григорівна, бібліотекар Коптило Оксана Петрівна разом з учнями 5- 9 класів провели інтегрований літературний захід «Парад письменників» з різних літератур та століть.

Розпочався захід   життям та творчістю Великого Кобзаря нашого народу Т.Г.Шевченка. 9 березня ми відзначали 204 –річницю з дня народження геніального поета, письменника, мислителя, який відомий не лише в українській літературі, а й у зарубіжній. Продовжили парад Микола Гоголь, якого вважають і українським, і російським письменником. Вільям Шекспір – англійський письменник і поет. Поєднує їх всіх ота творча і літературна ниточка. Тарас Шевченко і Микола Гоголь захоплювалися творчістю Шекспіра. Зокрема Т.Шевченко настільки глибоко цінував творчість Вільяма Шекспіра, що всюди возив з собою його твори, читаючи їх, поет легше переживав тяжкі дні заслання.

На завершення заходу бібліотекар ознайомила всіх присутніх з книгами-ювілярами, які в 2018 році святкують свої ювілеї.