Свято Масляної

Дата: 21.02.2018 15:05

17 лютого Дівичківська об'єднана громада відзначала Масницю на території Стовп'язького старостинського округу. В концертній програма взяли участь самодіяльні колективи "Берегиня", "Дівичанка", "Вербиченька", народний аматорський колектив "Калинонька", дитячий драматичний гурток будинку культури с.Стовп'яги. Свято провели Ілона Кукса, Вадим Видолоб та Дарія Булозуб. З вітаннями-побажаннями до присутніх звернувся голова Дівичківської ОТГ Тимофій Девко. Як і годиться в останній день Масниці, він попросив пробачення у земляків за будь-які образи, завдані впродовж року, та в свою чергу сказав “прощаю” їм.Привітав із Масницею присутніх і командир 43-ї окремої артилерійської бригади військової частини, що у Дівичках, полковник Олег Дорохов. Присутнії пригостили гречаною кашею із тушонкою та гарячим чаєм, приготованими в польових умовах кухарями-солдатами із військової частини Дівичок також грибною юшкою, млинцями, варениками та шкварками.