Пасха

Дата: 06.04.2018 08:36

Виготовлення писанок в українській традиції наділялось сакральним значенням та входило до звичаєво – обрядової сфери.

За традицією починали писати писанки з другої половини Великоднього  посту, а найбільше їх виготовляли у четвер перед Пасхою.

Напередодні великого свята у Дівичківському НВО відбувся майстер – клас з розписування писанок, а провела його майстриня з села Ковалин, Шевченко Капітоліна Миколаївна. Діти отримали позитивні емоції та досвід розписування писанок.

Також вихованці Дівичківського НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО» разом з вихователем Самойленко І.В. вчилися розмальовувати писанки та прикрашати пасочки. Для них підібрали одну з найлегших технік – крапанку. Перш ніж приступити до праці відповідно до українських традицій  – помолилися. А після цього взялися до роботи.  Дітвора вже знає що таке «великоднє яєчко» та що таке писанка.

Розфарбовування писанок - це приємно і весело, а ще - цікаво і повчально.