У Дівичках відбулися Андріївські вечорниці "Завітаємо до добрих людей"

Дата: 15.12.2018 15:10

У п’ятницю, 14 грудня 2018 року, Дівичківський Будинок культури та народний колектив «Калинонька» села Єрківці радо вітали гостей на Андріївських вечорницях.

Останні події в країні змусили нас по-новому подивитися на звичне і забуте. Накінець-то бути українцем стало модно, говорити української – престижно, а шанувати тисячолітні традиції – весело. Глядачі поринули у захоплюючу атмосферу українських андріївських вечорниць. Народний ансамбль «Калинонька» дарував глядачам старовинні пісні, жарти, “ворожіння”, які вразили кожного присутнього високим професіоналізмом та українським духом! Не обійшлося на святі без кусання Калити. Разом із професійними артистами деякі пісні підспівував весь зал.

Завершальним етапом свята стало пригощання глядачів  дійства смачною традиційною українською калитою та пиріжками.

По закінченню дійства Ірина Самойленко привітала всіх присутніх зі святом Андрія та прийдешними святами, подякувала  за проведені вечорниці єрківецьким артистам, наголосила, що такі дійства об’єднують громаду у єдину родину примножуючи українські народні традиції.

Люди дружніми оплесками подякували за «смачні» вечорниці.

директор Будинку культури

с.Дівички,