Дівичківською громадою пройшовся Різдвяний вертеп

Дата: 10.01.2019 16:34

Щороку  християнські  родини  з  настанням  великого свята  Різдва  чекають у  своїх  домівках на прихід  вертепу. Це такий  собі  мандрівний театр, який  з  хати до хати  прославляє  новонародженого  Ісуса  Христа у  Вифлиємі.  Ми  чекаємо  на вертепне дійство  у своїх  домівках  під  час  різдвяних  свят, ми  чекаємо  його  на  місцях  роботи, коли  доводиться  працювати  у  свято  Різдва,  ми  чекаємо  його  на вулицях  міст  і сіл, тому  що  саме актори вертепу  додають  справжнього  духу  Різдва, який  нам  завжди  потрібний  незалежно  від віку, погоди  чи  місця  перебування.

Вперше  за багато років,   директор  будинку  культури села  Ковалин  Олексій Яременко,  спільно з  Ковалинським навчально-виховним закладом  організували невеликий «живий» вертеп. Колядували в селі Ковалин, а також приїхали привітати з  Різдвом  сільського голову  Т. Девка  та  працівників Дівичківської  сільської  ради.    Жваво й бадьоро вертеп подарував всім різдвяний настрій. Колядували, бажали всім міцного здоров`я, добробуту, достатку, процвітання і злагоди у родинах.

Дякуємо юним колядникам та їхнім наставникам за прекрасне дійство!