У Дівичківському Будинку культури відбувся святковий концерт

Дата: 09.03.2019 09:17

7 березня  2019 року о 17.00 у Дівичківському Будинку культури  проведено святковий  концерт до Міжнародного жіночого дня – 8 березня «А жінка в світ приходить для любові». Для жінок, мам, бабусь, сестричок свої концертні номери дарували художній колектив «Вербиченька» села Ковалин (музичний керівник Василь Заболотний), солісти Віка Петрик, Каріна Салівон, Софія Яременко, Василь Соловей, Любов Салівон привітали жінок українськими піснями. Репертуар підібрали відомий всім, тому під час виконання пісень присутні підспівували, що  створило теплу та веселу атмосферу в залі.

На заході були присутні  спеціаліст з питань культури Софія Курик та очільник громади Тимофій Девко. Він привітав представниць чудової половини людства – жінок зі святом, переглянув концертну програму. Всім жінкам, які прийшли на святковий концерт  дарували квіти. Своїми чудовими виступами, своєю емоційністю виконання, артистам вдалося зачарувати всіх, тому, затамувавши подих, слухачі насолоджувалися чудовим співом, а після кожного виступу щедро нагороджували Ковалинських артистів оплесками.

З гарним настроєм та квітами залишали Будинок культури після концерту жінки, дякуючи за це артистам та організатора святкового концерту.

Директор Будинку культури

с.Дівички