«КРАЙ ДАЛЕКИЙ, ГАРНИЙ, ДИВНИЙ…» - ТЕМАТИЧНА ВИСТАВКА У ЄРКОВЕЦЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

Дата: 19.03.2019 11:51

Чотири тисячі років тому, коли наші предки тільки-но починали знайомитися з обробкою металу, на великих рівнинах Східної Азії, між ріками Хуанхе і Янцзи вже існувала розвинута цивілізація, створена давніми китайцями.  Тут діяла жорстока система держуправління, було створено досконалу систему писемності та високо звинене землеробство.

Китай – величезна країна, що займає територію порівняну із Європою. Також це найбагатонаселеніша держава у світі з унікальними тисячолітніми традиціями, самобутніми культурно-історичними пам’ятками, чудовими ландшафтами.

2019 рік оголошено Роком Китаю в Україні. Пізнати цей екзотичний, незбагачений край, ознайомитися з його географією і кліматом, з історією китайських ієрогліфів, з культурним впливом китайської писемності Вам допоможе тематична виставка «Край далекий, гарний, дивний…», що діє у Єрковецькій сільській бібліотеці.

Ольга Шульга,

завідуюча Єрковецькою сільською бібліотекою