Святковий концерт у Єрковецькому Будинку культури до Дня захисника України

13 жовтня 2018 року на передодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Захисника України та Дня Українського козацтва в Єрковецькому Будинку культури відбувся святковий концерт.

З вітальним словом виступив староста села Єрківці Максим Юрченко: «Щиро й сердечно хочу привітати Вас із Днем захисника України – святом, що увібрало в себе багаті і славні козацькі традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї  багатовікової української історії. В це світле свято бажаю Вам родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я, невичерпної енергії  і миру!» Максим Юрченко оголосив подяку за вірність військовій присязі та  високий професіоналізм виявлений у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України Шевчуку Сергію Володимировичу також повідомив присутніх, що всім учасникам бойових дій ООС (кол. – АТО), які зареєстровані на територій Дівичківської громади буде виплачена грошова винагорода на банківські картки.

Далі, своєю чудовою святковою програмою, мешканців та гостей села Єрківці привітали гості із села Дівички, а саме ансамбль  «Дівичанка», танцювальний колектив «Фієста», танцювальний колектив «Колосочки», гурт «Орфей», солістки Сніжана Маринчук та Вікторія Вакуленко.