Учасникам АТО та їх родинам

Згідно рішення Київської обласної ради №399-21-VII від 27 квітня 2018 року «Про затвердження Київської обласної комплексної програми соціальної підтримки в Київській області учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, а також родин Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності на 2018-2020 роки». Ви можете отримати матеріальну допомогу від Київської обласної державної адміністрації при поданні до управління соціального захисту населення відповідних документів.

16:42 13.08.2018

Літо – пора відпочинку!

Літо – пора відпочинку! Літо, літо, літечко – золота пора, про це знає уся дітвора. А побувати у таборі, добре відпочити, набратися сил, щоб у наступному навчальному році дати фори однокласникам, а у шкільному творі на тему «Як я провів літні канікули» написати про яскраві та незабутні враження відпочинку – найсокровенніша мрія кожної дитини.

08:53 07.08.2018

В суботу, 4 серпня,  відбувся 12-й тур чемпіонату району Першої ліги з футболу.

В цьому турі "Дніпро" (Дівички) зустрілися з командою з с. Циблі. Попри спеку, натиск вболівальників та судді, матч був нелегким. Але наша команда гідно виглядала на полі, та впевнено забила три м'ячі в ворота суперника. Рахунок матчу 3-0.

14:01 06.08.2018

У Дівичківський Будинок культури завітав цирк «Веселун»

4 серпня 2018 року у Будинку культури відбувся цирк для дітей та дорослих. Дітей чекала весела, жартівлива програма, що складалася з семи станцій: фокус «Садочок», виступ грайливої дресерованої собачки, «музикалка», номер «Резиночка», фокус «Труси», номер «Акробат», екзотичний африканський удав. Циркова програма  була різноманітною, тривала протягом однієї години та розрахована і на дітей, і на дорослих, тому цікаво та весело було усім глядачам.

13:44 06.08.2018

День народження

Виконком Дівичківської сільської ради вітає директора Стовп’язького НВО «ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО» Клименка Анатолія Миколайовича з днем народження!

16:03 23.07.2018

День народження

Виконком Дівичківської сільської ради вітає старосту Ковалинського старостинського округу Манзюка Віталія Івановича з днем народження!

08:33 23.07.2018